Mis titness modele Latvija

Modeles fitness - fitness modele
 

fitnes modele

 

2017 - Malina Darja

2016 - Rezaeva Anastasija

2015 - Veverice Aurika

2014 - Volodina Victorija

2013 - Čivča Inara
2012 - Leonteva Arina
2011 - Stacevič Karolina
2010 - Stacevič Karolina
2009 - Drizlenok Viktorija
2008 - Savič Julija
2007 - Horovec Ekaterina
2006 - Elksniņa Rita
2005 - Maračkovska Olga

 

Mis Fitness Modele Latvija 2014.

 

Absolūta uzvarēta - Viktorija Volodina

Viktorija Volodina un Olegs Burinskis

 

Austrijas Parlamenta prezidents, Arnolda Švarceneggera  pats tuvākais draugs profesors Alfreds Gerstls ,"mis fitness model kategorijas "tēvs-dibinātājs " pasaulē - Oļegs Burinskis  un Arnolda Švarceneggera  treneris Kurts Marnuls, apsveic Karinu Neživenko (Daugavpils, "Fitness centrs") ar cienīgu vietu uz Miss Fitness Model Pasaule 2011(Austria, Graz)Miss Fitness Modele Pasaule

 

Kategirija models fitness, par iniciatīvu Oļega Burinska, pirmo reizi tika ieviesta 2004 gadā (Latvijas cempionats, un pēc tam - Eiropas čempionāts Rīgā) un ātri izplatījās visā pasaulē.
Pirmā Latvijas čempionāta kategorijā "fitness modelis" uzvarētāju Olga Maračkovska.
Starptautiskajā arēnā, fitnesa modeli, pirmo reizi tika prezentēts Eiropas čempionātu Rīgā VFF 2005. Uzvaretāja kļuva Rita Elksniņa.

Miss Fitness Models Latvija - konkurs

 

Miss Fitness Modele Pasaule - Rita Elksniņja

 

Miss Fitness Modele Latvija:

 

2014 - Volodina Viktorija

 

FITNESS - MODEL

 

Ja paskatāmies jebkuru sporta veidu, un apskatīt dažādos leņķos, papildus pozitīvo pusi, bez neizdoties, atrast un trūkumi. Katrā sporta tie ir dažādi, bet tie - tur.


Tātad, es mēģināju analizēt trūkumus modeļa fitnesa, un ... - nav atrasts viņiem. Tas ir - nav atrasta!

Judge par sevi: fitness modelis - skaists, slaids, veselīgs (slimības cilvēks nevar būt skaists). Viņa vada veselīgs dzīvesveids ir ne tikai mācību grafiku (neatbildētos nodarbības, neko - nākamreiz jums sniegt nedaudz vairāk slodzes), jauda (overeaten: nākamajā dienā - tukšā dūšā), uz aptieku. Viņas laiks nav gluži traumatisku, ne izmatyvayuschi fiziski un garīgi.


Skaistums un elegance skaitļi - piedāvā daudzas prēmijas dzīvē. Cilvēki neapzināti un instinktīvi vērsta uz skaistumu. Un tas nozīmē - plašu saziņas un pozitīva attieksme. Tas nozīmē vairāk iespējas karjeras izaugsmei (jebkura darba devēja, citiem nosacījumiem paliekot nemainīgiem, veicinātu skaisti un veseli darbinieki Tas ir -. Seja uzņēmums) meklē darbu (pirmkārt, veikt tiem, kuriem patīk izskats), veidojot augstas kvalitātes ģimenes ...


Modelis fitness ir ideāli piemērots sievietēm un tā ir skaista un lieliski iekļaujas mūsu ļoti dzīvi. Fitness modeli, dzīvo, pilnībā bauda dzīvi un kļūst prom no tā visa, iespējamās prēmijas.

 

Rita Elksniņa uz vāka Austrijas žurnāla jaunās emisijas FitnessNEWS:

Miss Fitness Modele Pasaule - Rita Elksniņja

Daudz foto fitness models šeit

Konkurss ir modelis fitness Latvija, vari piedalīties, jebkuru modeli. To piemērošana (vēlams ar attēliem) lūdzam sūtīt uz wff@inbox.lv‹ Назад / Back

Informācija