Fotomodeles un skaisto meiteņu foto

Skistako (manuprāt) meiteņu fotogalerija, kas darbojas fotomodeles no atlētiskajā fitnesā, kā arī, piedalās konkursos Miss Bikini, Miss Fitness Model un Model Fitness Cup Latvija.

Piezīme: dažas galerijas satur, skaistas (atkal, manuprāt) erotikas (tās ir marķētas ar +) elementus. Bez jebkādas vulgaritātes. Bet, ja jūs esat, pretinieks kaila sievietes ķermeņa uzlūkošanai, jebkādā tā veidā, vai jūs esat jaunāks par 18, rīkojieties vienkārši - neaplūkojiet šīs galerijas (+).

 

----------------------------------------------  

Olga Kimbere - Visskaistākāis dibens Latvija

Visskaistākāis dibens Latvija - Olga Kimbere


Marina - aerobikas treneris

Marina - aerobikas fitness treneris

 

Fitness meitene Irina

Fitness modele no Igaunijas


Tievs un sporta skaistums Anna, mācībās fitness kluba "Fitness - centrs":

sporta skaistuma meitene no Fitness centra


Profesionāla modele Irina Meldere (Daugavpils, "Fitness Center"), kas strādā par līgumiem Milānā

Profesionāla modele no Fitness centra


Ļoti tievs un gluds fitnesa modelis ar neparasti tievu vidukli Egle

Modele no Lietuvas

Olga.

fotomodele no Latvijas

 

 Miss Fitness modell Cup uzvarētaja   Karina Neživenko ļoti stipri traucē disciplīnai treniņu procesā "Fitness - Centrs" Kad šī skaistule nodarbojas zālē, vīrieši izmežģī kaklus un pilnībā aizmirst par treniņiem.

Patiešām, tur ir uz ko aizskatīties: spilgta meitene, gara auguma (1,84) ar tievu, brīnumaini mīkstu un sievišķīgu figūru. Šodien, Karen dalās ar mums, ar savām fotogrāfijām.

Modele gara auguma - Karina

 

Svetlana. ("Fitness - centrs"). Skaista un burvīga skaistule, ar nedaudz austrumniecisku garšu un skaistu, seksuālu figūru.

Fitness modele ar skaitu pakaļu

 

Ekaterina. ("Fitness - centrs"). Par Miss Bikini uzvaretāju Kati ar vārdiem, mēs varam teikt šo: skaisti veidota figūra, ar jaukām formām un apaļumiem, dzīvīgs un rotaļīgs valdzinošo acu skatiens, garas un slaidas kājas, skatienam patīkamam krūtīm, skaisti un labi kopta seja, samtaina āda, labi kopta auguma elastība un visu līnuju vienmērība.

Vēlaties zināt, kā tas varētu izskatīties vizuāli? Uz šo jautājumu atbilde ir paslēpta zem šīs khat:


miss Bikini - skaisti un labi kopta seja


Jūlija. ("Fitness - centrs"). Pārsteidzošu izskats un tieva modeļu figūra, ļāva Jūlijai pārliecinoši apiet vairāk nekā 30 konkurentes konkursā Miss Bikini.

Bet viņas burvīgais smaids kļuva par brīnišķīgu mūsu tīmekļa vietnes rotu:


Miss bikini - Pārsteidzošu izskats un tieva modeļu figūra

 

Viktorija. ("Fitness - centrs"). Lūdzu, mēģiniet atrauties uz brīdi no domām par viņas skaisto ķermeni. Protams, to izdarīt nav vienkārši: gara auguma, slaida, sporta fitness modele. Miss Latvija Fitness Model un Miss Latvija konkursu uzvarētāja.

Bet tomēr, uz īsu brīdi aizmirstiet par visām šīm regālijām un paskatieties viņai acīs. Tur mēs redzēsim - raksturu un neatlaidību. Bet no visa kopā, sanāk - navējoša kombinācija. Parliecinieties par to paši:

Miss latvija - navējoša kombinācija

 

Rita. ("Fitness - centrs"). Garš augums, tieva un sportiska figūra, grācija un kustību elegance uz skatuves, tas viss kopā, Ritu padarīja par titulētāko fitnes modeli Latvijā.

Ar tādām skaistulēm kā Rita, dzīve kļūst spilgtāka, skaistāka un daudzveidīgāka. Jo, pateicoties tieši šādām skaistulēm, mēs izjūtam visu spektra krāsu paleti mūsu dzīvē. Jo tikai pateicoties šīm skaistulēm, es gribu dzīvot un strādāt. Pirmkārt - pie sevis. Lai saskaņotu. Un nepazustu uz šāda spilgta fona. Miss Bikini - Rita:

Miss Fitness Modele Pasaule - Rita Elksniņja

 

+ Olga. ("Fitness - centrs"). Ļoti interesanti pavērot neparastu skatu uz sievietēm, no talantīga fotogrāfa. It īpaši uz tādām daiļavām, kā mūsu Miss Bikini un paša pirmā Miss Fitness modele. Olgas galerijā, trāpas ļoti smukas un neparastas, patiesu fotogrāfiju mākslinieku foto. Samērīgi atklātas un ļoti stilīgas. Iespējams, viens no labākajiem piemēriem "erotikai priekš inteliģentiem." Starp citu, mums jau ir savāktas veselas trīs Olgas galerijas: galerija 1, galerija 2, galerija 3.

Kaila modele Olga - erotikas foto

 

Oksana. (Rīga). Katram radošam cilvēkam jābūt savai mīļotai mūzai. Galu galā, tas ir spilgts tēls, kas visus iedvesmo un spārno jebkurai jaunradei. Esmu pārliecināts, ka mūsu mājas lapa ir pilna ar radošiem cilvēkiem. Kas mīl un novērtē skaistumu. Un arī mūsu māksliniekiem ir pa savai mūzai. Tātad, ir, ar ko salīdzināt. Kas attiecas uz mani, tad ļaušu izteikt savu viedokli, ka šī fotogrāfa mūza ir vairāk kā cienīga apbrīna. Ar burvīgu smaidu un skaisti uztrenētu, mēreni atlētisku augumu:

Oksana. Kas mīl un novērtē skaistumu

 

Alla. ("Fitness - centrs"). Šīs skaistās sievietes sportiskais augums apbrīno. Šī parauga sievietēm, mierīgi garām nevar paiet neviens normāls vīrietis. Bet, mēs visi šeit esam adekvātas personas, neskatoties uz dažām no mūsu ākstībām. Protams, ne bez saviem prusakiem galvā. Bet kopumā, tā - gluži normāli. Tāpēc nekādīgi nevar nepublicēt tādu skaistumu. Galu galā, viņa (skaistums) - ir pelnījis to. Pārliecinieties par to paši, aplūkojot Allas fotogrāfijas:

Alla skaistās sievietes sportiskais augums apbrīno

 

+ Nadja ("Fitness - centrs")

Kaila fitness modele Nadja

 

+ Agata. ("Fitness - centrs") Vispirms mazliet dzejas: izlasīju ziņās, kā viens priesteris sacīja, ka sieviešu juteklība izraisa iekāri cilvēkos.. Bet es iesaku šim priesterim, mainīt savu spēcīgo zelta krustu, uz alumīnija - tā, lai neizraisītu cilvēko zagšanu...

Es saprotu, ka ir cilvēki, kas absolūti negrib skatīties erotiskus foto. Pat šādu skaistuļu (lai gan es nesaprotu cēloņus šādam viedoklim). Bet tomēr, varat apskatīt un mainīt domas? ACL? Patiešām, Agatas figūra, to noteikti ir pelnījusi. Galu galā, pat mazi zīdaiņi, skaidri vēro kailas sieviešu krūts.
Bet tomēr: ja jūs esat stingri augstās morāles uzskatos (vai vienkārši - muļķojaties) - jo katram ir savs viedoklis par puritānisma morāli, rīkojieties vienkārši - neskatieties šo lapu. Nu, visus pārējos, es aicinu apbrīnot mūsu skaisto Agatas figūru:

Kaila fitness modele - aicinu apbrīnot mūsu skaisto Agatas figūru

 

Skaists, slaids un garkājains fitnesa modele Natālija (Daugavpils, "Fitness Center")

Skaists, slaids un garkājains fitnesa modele

 

Ludmila. Skaisti. Brutal. Izteiksmīgi. Stilīgs. Dinamiski. Skaistas fotogrāfijas spēcīgas un muskuļotas sievietes, pasaules čempionu sieviešu kultūrisms:

Skaistas fotogrāfijas spēcīgas un muskuļotas sievietes

 

Oksana. ("Fitness - centrs"). Šī skaistule ar kuplajam krūtīm un skaisto figūru, noteikti var konkurēt ar jebkuru no fitnesa skaistulēm. Tomēr es domāju, ka Oksana ir diezgan apmierināta ar iespaidu, ko tā atstāj uz vīriešiem. Oksana, iespējams, pilnīgi pamatoti pārliecināta par sevi. Tāpat kā jebkura sieviete, kurai ir šāds labs izskats. Kā ir teicis Oskars Vailds - sievietes ir izveidotas, lai būt mīlētas, nevis saprastas. Tādēļ, mēs bieži vien nesaprotam tās. Bet nemīlēt šādas krāšņas skaistules - ir neiespējami.

Oksana ar kuplajam krūtīm un skaisto figūru

 

Karolina. ("Fitness - centrs"). Delikāts un treknrakstā. Amazing un unikāls. Sexy un sievišķīga. Amazing sieviete Carolina, ar awesome skaists smaids:

Karolina. Delikāts un treknrakstā

 

Dana. ("Fitness - centrs"). Bez šaubām, ķermenis ir ļoti tievs, skaists, lakonisks. Nekas, lai to pievienotu vai noņemtu, netraucējot vispārējo harmoniju. Tas ir tas, kas ir tievs un atlētisks sievietes ķermenī, kas uzrauga veselību un izskatu:

Skaista pakaļa - Skaistule no Fitness centra

 

+ Jadviga. ("Fitness - centrs"). Mūsu Miss Bikini Jadvigas tšķirīgā īpatnība - viņas unikālais spožums. Pirmkārt, pat, šķiet, ka šī sajūta rodas tikai no spilgtā un āķīgā grima. Protams, viņai piestāv tieši spilgts un āķīgs grims. Tāpat kā viņa pati. Un ieskatoties labāk, tu saproti, ka tas nav tikai grims, bet viņa - spilgta un ļoti skaista sieviete. Patiesa skaistule:

Miss Bikini - kailas foto

 

Alisa. ("Fitness - centrs"). Skaists un elegants sievietes ķermenis. Tievs, ar noslīpētām un gludām līnijām. Garām, brīnišķīgām kājām. Tvīkstošais teicami skaisto acu skatiens. Ziņkārīgs un nedaudz ļauns smaids, pārliecināts savā sievietes skaistumā:

Miss Latvija Alisa no Fitness centra

 

+ Ekaterina. ("Fitness - centrs"). Ir teikts, ka skaistas sievietes nekad nav nomāktas. Šādas sievietes, vienmēr apgaismo mūs ar savām jautrajām, spožajām acīm un jautro smaidu. Galu galā, viņām vienmēr viss ir - lieliski. Lūk arī Miss Fitness Model uzvarētājai Katjai , tiešām vienmēr viss ir lieliski. Un tas ir uzreiz skaidrs, jo, savādāk nemaz nevar būt. Ļoti skaista un stilīga sieviete:

Ļoti skaista un stilīga kaila sieviete

 

Evgenija. ("Fitness - centrs"). Bieži vien, mēs kaut kā aizmirstam, ko nozīmē īsts skaistums, var būt daudz tuvāk to ietver spīdīgi žurnāli ar Holivudas skaistuļu un top modeļu attēliem. Piemēram, aplūkojiet vice mis-Miss Bikini Evgēniju. Paskaties uz viņas lielisko figūru, burvīgo smaidu, slaidajam kājām un gandrīz ideālajām fitnesa modeles proporcijām. Pirms iesaistieties ar himērām, atcerieties, skaistums - viņš ir apkārt. Vienkārši, mums jāmācās, lai to aplūkotu:

Fitnesa modele - Pirms iesaistieties ar himērām, atcerieties, skaistums

 

+ Marija. Spēcīgi attīstīti muskuļi un sievietes skaistums - cik saderīgi ir šie jēdzieni? Kādam, tie ir saderīgi un tuvi, bet, kādam citam - pilnīgi nepieņemami. Mēs neuzspiežam savu viedokli. Vienkārši sniedzam informāciju pardomām. Skatieties un izdariet secinājumus:

kaila muskuļu modele - erotikas foto

 

Kristina. ("Fitness - centrs"). Fitness meitenes - pašas skaistākās un seksīgākās. Vai tiešam kāds nepiekrīt? Oponēt ar acīmredzamu argumentu ir muļķīgi. Tātad, centīsimies nemēģināt apstrīdēt acīmredzamo. Tātad, vienkārši vēlreiz parliecināsimies, ka tas ir- tieši šādi. Šoreiz uz Miss Bikini skaistules Kristīnes piemera:

Miss bikini - pašas skaistākās un seksīgākās

 

+ Natalia. ("Fitness - centrs"). Kādu iemeslu dēļ ir šāda leģenda, ka zaļas acis ir pieejamu sieviešu liktenis. Vai tiešām, kāds tic šīm muļķībām? Zaļas acis - liktenīgajai skaistulei! Nu, ciktāl tās būs pieejamas, tas ir atkarīgs tikai no paša vīrieša, kurš tiecas pēc to atbalsta.

Bet Natālijas gadījumā, zaļas acis, tikai nedaudz eksotisks papildinājums skaistajam un graciozajam sievietes ķermenim. Ar daudzām jaukām līnijām un satraucošiem viļņiem:

Kaila fitness meitene - liktenīgajai skaistule!

 

+ Kristina. ("Fitness - centrs"). Ļoti jauka kombinācija: skaista blondīne ar seksuālu figūru un zaļam acīm. Blondīnēm ļoti piestav zaļas acis. It īpaši, komplektā ar tik skaisti veidotu ķermeni, ar tik slaidām kājām, ar tādām apdullinošām krūtīm ar skaistu dibenu.

Vienlaikus ņemot vērā visus šos faktorus, acu un matu krāsai jau nav tik liela nozīme. Pārliecinieties par to paši:

Skaista erotika atšķiras no ierasta - kaila modele

 

+ Olga. ("Fitness - centrs"). Vasaras idille: skaista meitene, kas staigājot dārzā. Šķietami: Tātad, kas ir nepareizi ar šo? Pastaigājas un pastaigājas. Šķiet, ka tas tā ir, bet ne gluži. Šis skaistule, izejot uz pastaigu dārzā, ir kļuvusi kā brīnišķīgs papildinājums šīs dabas ainavas skaistumam. Uz tik brīnišķīgi fona, nav pazaudējusies, jo viņas sievietes skaistuma spilgtums ir daudz lielāks nekā fona spilgtums. Bet, ja saplūstu ar to, tad mums absolūti nebūti nekā, ko publicēt. Galu galā, tiem, kas vēlas baudīt skaistu dabas ainavu, tiem ir jāmeklē citas ar to saistītas vietnes. Mēs šeit pētam, tikai skaistus papildinājumus. Tādus kā, piemēram, mūsu fitnesa modele Olga:

Jauna fitness skaistule ar skaistu pakaļu

 

Lena. (Rīga). Atšķirībā no mūsu iepriekšējām publikācijām, šo fotogrāfiju kopums, varbūt  parādīsies pārāk pieticīgs. Kaut arī personai ar pieredzējušu un norūdītu aci, viņš pastāstīs daudzko. Jo viņas elegantā ķermeņa formas un apjomi - vienkārši brīnišķīgi. Tas ir viegli iedomāties, kādu īpašu uzmanību viņa ir izpelnījusies no apkartējiem vīriešiem. Tas uzreiz bija acīmredzams konkursā Miss Bikini. Kuru Lena, pārliecinoši uzvarēja. Būsim priecīgi par personu. Jo īpaši attiecībā uz tik brīnišķīgu personu!

 

+ Ekaterina. ("Fitness - centrs"). Protams, bokss kā sporta, vairāk ir kā asiņaina izrāde. Un tas nav piemērots sievietēm. Bet šeit mēs redzam skaidru paziņojumu. Patiešām, mūsu meitenes nav asinskāras. Fitness, necieš asinskārību. Gluži pretēji, tas māca mums mīlēt dzīvi un cilvēkus. Un baudīt skaistumu. Ieskaitot, protams, sievietes ķermeņa skaistumu.

 

+ Svetlana. (Rīga). Aplūkojot spilgto un brutālo Svetlanu, ta vien velk pateikt - sarkanā Svetlana. Pašsaprotami - nevis saistībā ar Bose nelaiķa komunisma ideoloģiju. Skatoties uz tādu erotisku Amazoni, uzreiz nesapratīsi, kādas viņai var būt politiskās noslieces. Lai gan, būsim atklāti: mūs viņā interesē pavisam ne politiskās kaislības?  Mūs faktiski interesē citas viņas kaislības. Kas, spriežot pēc viņa izteiksmīgā skatiena, un kailā auguma muskuļu struktūras, tām noteikti ir jabūt klāt. Tas būtu briesmīgi garlaicīgi un pelēki, ja vispār būtu bez kaislībām. Un vēlāk nebūtu absolūti, ko atcerēties. Tāpēc ļaujiet mums izraidīt no mūsu dzīves trulumu un garlaicību. Un baudīt dzīvi ar visām tās kaislībām:

Sporta Sieviešu muskuļu erotikas foto. Aplūkojot spilgto un brutālo Svetlanu

 

+ Anastasija. ("Fitness - centrs"). Piekritīsiet, ka tieši tāds ķermenis, piemēram, ka mūsu pašu pirmajai Miss Bikini - Nastjai, ir daudzu sieviešu sapnis. Nu bet vīriešu - vēl vairāk. Var spriedelēt par tēmu, ka visi pa savam, ir skaisti savos dveseles dziļumos. Taču šajā konkrētajā gadījumā, šādi argumenti neder. Te nav, ko apspriest: par tamlīdzīgu ķermeni sapņo visi. Gan sievietes, gan vīrieši:

Miss Bikini ar skaistu pakaļu

 

+ Maša. ("Fitness - centrs"). Skaistule ar kuplām krūtīm un garām kājām Marija, mūsu pirmā konkursa Miss Bikini fināliste. Tāpat kā lielākā daļa no šī konkursa dalībniecēm, Marijai ir gandrīz pilnīgi ideāli veidots ķermenis. Ar kuru ir neiespējams nelepoties. Un būtu muļķīgi to slēpt un kaunēties. Lai jau citi kaunējas. Kam ir ar ko kaunēties. Un mēs ar Mariju, šajā - pilnīgi vienisprātis:

Erotikas foto - kaila Skaistule ar kuplām krūtīm

 

+ Irene. ("Fitness - centrs"). Šīs fotogrāfijas ar Irenu jau diezgan sen ceļo pa World Wide Web. Un bieži uzpeld augšup vēlreiz. Manuprāt, diezgan pelnīti. Galu galā, Irene - viena no skaistākajām un sievišķīgākajām mūsu fitnesa figūrām. Viņas ķermenis, tā vien elpo ar dabas skaistumu. Tāpēc mēs atkal esam priecīgi publicēt foto ar Irene. Tas nav grēks, to atkārtot. Vai jūs tam piekrītat?

Irena - sievišķīgākajā fitnesa figūrā ar skaistu popu

 

Iana. (Krievija). Sievietes ķermenis, kas nodarbojas ar fitnesu, ir daudz skaistāks par ķermeni, kas muļķīgi guļ uz dīvāna, un pārblīvējas ar tauku slāņiem un celulītu. Šajās fotogrāfijās, Yana Vladimirova, mūms uzskatami parāda, cik pilnīgs atkailināts sievietes ķermenis, mēreni muskuļotām fitnes modelēm. Nu bet, cigarete foto, tā ir tik skaista un seksuāla svīta.

 

+ Olga ("Fitness - centrs"). Kopumā acis - viena no izteiksmīgākajām ķermeņa daļām. It īpaši sievietes ķermeņa. Īpaši tāda, grezna un seksīga. Galu galā, pec acīm var daudz ko mācīties un saprast. Ar acīm var nodot domas, vēlmes, kaislības, mīlestību. Biežāk skatieties sievietei acīs. Daudz, ko būsiet spējīgi saprast un apgūt daudz kā jauna un interesanta. Spilgta un eleganta skaistule Olga:

Spilgta un eleganta skaistule - erotikas foto

 

+ Svetlana. (Krievija). Vienmēr jauki, kad skaista un nobriedusi sieviete nezaudē mirdzumu acīs, entuziasmu dvēselē. Īpaši priecīgs, ka ir sievietes, kas pamanās saglabāt šos svarīgos savas pievilcības aspektus, daudzus gadus. Lai gan, protams, visi šie kārdinājumi nevarēja neatstāt nekādas pēdas par notikumiem viņas acīs. Nu, tādi ir tie kārdinājumi, lai tiem laiku pa laikam ļautos. Saprātīgi, protams. Iepazīstieties: muskuļota un sportiska fitness skaistule - Svetlana Pugačova:

muskuļota un sportiska muskiļu fitness skaistule

 

+ Lilja. ("Fitness - centrs"). kaila skaistulīte ar lielu krūti

kaila skaistulīte ar lielu krūti

 

+ Natalia. ("Fitness - centrs"). Šādu noslīpeta un maiga figūra, piemēram,ka  Natālijai, es domāju, vispirms piesaista cilvēku acis. Tādu tamlīdzīgu sportiska skaistuma tipāžu, nav iespējams nepamanīt. Jo šāds sievietes skaistums, tas ir tas, kas atšķir vīrieti no neskaidrā dzimuma androīda. Nu bet, mūsu Nataša - paraugs, sievišķībai un žēlastībai:

Kaila modele - paraugs, sievišķībai un žēlastībai

 

+ Natalia. (Krievija). Atkailināts, atlētisks Amazones sievišķīgs ķermenis - ko pie tā var pievienot? Tikai - kustību plastiskumu un grāciju. Radoši cilvēki zina, ka nav pietiekami parādīt tikai skaistu atkailinātu sieviešu ķermeni. Tagad tas nav pārsteigums. Mums ir jāspēj parādīt kailumu skaisti. Svetlana Suvorova, tā tiešām zina, kā to meistarīgi darītit:

kaila muskuļu modele - Tagad tas nav pārsteigums

 

Uzmanību, skaistās meitenes: ja jums patīk skaistums un fitness, kā arī esat laimīgās īpašnieces skaistai, sportiskai figūrai un smukai sejai, turklāt piekrītat, ka ar skaistumu ir jābūt lepniem un stulbi to slēpt, tad droši sūtītat savus attēlus uz wff@inbox . lv uz šo galeriju.

 

 

‹ Назад / Back

Informācija