Miss Bikini

Skaistuma konkurss Mis Bikini

Mis Bikini Latvija 2014, 19 maija (Daugavpils).

Pie piedalīšanās tiek uzaicināti visi gribētāji. Savējos pieteikumus (ieteicams ar foto) sūtiet uz mūsēju mailu wff@inbox.lv

 

Visi uzvarētāju fitness skaistuma konkurss Mis Bikini:

 

Konkursa Miss Bikini visi uzvaretai

 

Mis Bikini 2016 - Margarita Veverica

mis bikini

Miss Bikini 2016

 

Mis Bikini 2015 - Timohina Gitana

Mis Bikini 2015

Mis Bikini 2015

 

Mis Bikini 2015 - Latvija

 

Mis bikini Latvija 2014 - Marinjaka Inga (Rīga)

Mis bikini Latvija 2014

Mis bikini Latvija 2014

 

Miss Bikini 2013 notika 30 maijā plkst Daugavpils stradione "Lokomotīve", kas darbojas vairāk nekā 4000 skatītāju, un ar atbalstu no labākajiem Krievijas rokgrupa "Zveri."

Uzvarētājs bija Marina Girsa (Daugavpils, "Fitness centrs")

Uzvarētaja Miss Bikini konkursa - Marina

Marina, uzvaretaja konkursa Miss Bikini

 

Mis Bikini 2012 - Dajana Jovaišaitė

Mis Bikini - finals

 

Miss Bikini 2011, lūdzot aprīlis 9, Daugavpils klubā "Banzai".

Uzvarētājs bija Jevgēņijs Zaretska (Rīga):

Miss bikini 2011 - Evgenija (Rīga)

 

 

Miss Bikini 2010, lūdzot aprīlis 9, Daugavpils klubā "Banzai". Skaistuma konkurss Miss Bikini 2010, notika divos posmos: Viļņā un Tallinā. Uzvarētāju, grezns skaistums Catherine Fedoseev ("Fitness - centrs"). Papildus fitnesa, Kate, ļoti profesionāli dzied uz skatuves, ar skatuves vārdu Katarina:

Miss Bikini 2010 - Ekaterina

 

Miss Bikini 2009, notika divos posmos: Daugavpilī un Rīgā (Rīgā, bija - vairāk nekā 5000 skatītāji) bija uzvarētājs, tievs un fitnesa modelis foto - Olga Maračkovska ("Fitness - centrs"):

Miss Bikini 2009 Olga un Oļegs Burinskis

 

Jo skaistuma konkurss Miss Bikini 2008, kurā piedalījās vairāk nekā 30 meitenes. Turklāt daudzi atzina skaistumu Latvija un nevarēja nokļūt gala seši. Uzvarētājs bija Julia Savič ("Fitness - centrs"). Apbalvoti ar Julia, mūziķu "Factor 2"

Miss Bikini 2008 julija Savič

Miss bikini 2008 - fināls

Miss bikini 2008 - fināls

 

Skaistuma konkurss Miss Bikini 2007, sastāvēja no 4 posmiem: Rēzeknē, Daugavpilī, Ogrē un Jēkabpilī. Uzvarētājs bija Jadwiga Krizhanovsky ("Fitness - centrs"). Un viņa uzvarēja visās četrās pilsētās. Pēc konkursa, Yaviga, kopā ar citiem finālistiem, co-starred in filmu  EL RICO "Улетаю я" ( №156).

Clip, divi mēneši, vadīja hit parādes MTV

Miss Bikini 2007 - Jadviga

Miss Bikini 2007 - Jadviga un Oļegs Burinskis

 

Miss Bikini 2006, notika centrālajā stadionā Daugavpils un savākti aptuveni 4000 skatītāju. Daudziem pārsteidzoši, uzvarētājs bija Arina Leont'ev ("Fitness - centrs"). Bet tas bija viņas visvairāk aplaudēja pūļa tūkstošu skatītāju, kas liecina:

Miss Bikini 2006 - fināls

 

Miss Bikini 2005 - Rita Elksniņa ("Fitness - centrs"). Krāšņs forma: garš un tievs kājas, slaids viduklis un krāšņs krūtis, kā arī dabisko šarmu, palīdzēt Rita saņemt ap visiem konkurentiem, un ir pelnījusi, lai uzvarētu šogad.

Miss Bikini 2005 - Rita Elksniņja

Miss Bikini 2005

Miss Bikini 2005 - Rita Elksniņja un Oļegs Burinskis

 

Bikini Contest 2004, pirmo reizi notika divos posmos: Rīgā un Daugavpilī. Uzvarētājs, ar balsojumu, bija burvīgs babe Lena Zaikova (Rīga):

Miss Bikini 2004 - lena (Rīga)

 

Miss Bikini 2003, skaistumu, ar apbrīnojami skaistu ķermeni - Kristina Dmitrieva ("Fitness - centrs"):

Miss Bikini Latvija 2003

 

Miss Bikini 2002 uzvarētāja - Ekaterina Turova ("Fitness - Centrs"):

Ми

 

Pirmais skaistumkonkurss Miss Bikini, pieņemts 2001. Tajā piedalījās 18 meitenes.

Miss Bikini 2001, uzvarētājs bija tievs blondīne Anastasija Morozova ("Fitness - centrs"):

Miss Bikini 2001 - Nastja un Oļegs Burinskis

 

Fitness skaistuma konkursā "Miss Bikini" līdz šim visvairāk demokrātiskas, un lielākā daļa godīgi. Galu galā, uzvarētājs vybiryut visus skatītājus balsot ar aplausiem. Tie ir - mūsu žūrija. Ka dalībnieks, kurš paceļ visvairāk aplausi - un kļūt par uzvarētāju.

Tu vari piedalīties arī Mis Bikini Contest. Lai to izdarītu, lūdzu, sūtiet savu pieprasījumu (ar fotogrāfijām), lai jūsu pasts - wff@inbox.lv turiet drošu prātu, mēs visi - godīgi!

 

Foto galerija Uzvarētāji fitness skaistuma konkurss Mis Bikini šeit

 Mēs veicām visa veida diezgan skaistuma konkursos. Tomēr ar popularitāti un atzinību ieguvēji, tad ir skaidrs līderis - Miss Bikini.
Atcerieties, pagājušajā gadā, laikraksta tagad bija viktorīna - tas bija nepieciešams zināt visus uzvarētājus Miss Bikini foto fragmenti viņu ķermeņu (nevis privātpersona). Un guess what - gandrīz visi lasītājiem nosūtīts atbildes tika pareizi! Cilvēki zina, un atcerēties visiem tiem, kuri paši bija izvēlējušies.
Bet var ikviens, pat nosaukt laureātus citos konkursos? Alas - šie būs ļoti maz. Pēc pasākuma, viņu vārdi parasti tiek aizmirsts. Un organizatoriem parasti ir neērti, lai parādītu viņai uzvarētājs. Piemēram, organizatoriem konkursa "Miss ..." daudz naudas iztērēti par veicināšanu savu darbību. Laikraksti ir pilni sludinājumi par konkursu. Tomēr daudziem gadiem publikāciju esat kādreiz redzējuši, kas būtu par reklāmu Miss ... bija attēlots vismaz viens dalībnieks ir "Miss ...»? Ak, nē - pasākums reklamē cut (nozagt) no ārvalstu žurnāliem attēlus modeļiem, kuriem nav absolūti nekāda sakara ar reklāmas objektu.
Tieši tādā pašā situācijā ar citām sacensībām. Jautājums ir - kāda ir iespēju izvēlēties uzvarētājs (izvēle noslēpums malā), kas pēc tam kauns sevi parādīt nozīme? Ja tā nebūtu noplūdes attēlu stāstus par žurnālistiem, mēs nekad nebūtu redzējis viņu sejās.‹ Назад / Back

Informācija