Kultūrisma vēsture

Kultūrisma vēsture pasaulē
 

  Pirmais sporta asociācijas sāka parādīties Eiropā otrajā pusē 19 gadsimtā. Agrākais no tiem, bija "velosipēdu sabiedrībā."

 

  Gada otrajā pusē no 19 gs, sāka reģistrēt ar biedrības sporta kultūrisms un spēka celšanas. Pirmais tika reģistrēta 1890 Latvija, sporta kopiena "Rigaer":

Vēlāk, 1893, ir atlētisks sabiedrība "Panaitolian" grieķu valodā un "Fremad" Austrijā.

Pirmkārt, reālu konkurenci elektroenerģijas jomā, tika rīkotas 1897 Sankt Pēterburgā, kurā piedalījās sportisti no Latvija un Krieviju:

Kultūrisma vēsture - 1898

 

Pirmkārt, reālu konkurenci elektroenerģijas jomā, tika rīkotas 1897 Sanktpēterburgā, kurā piedalījās sportisti no Latvija (tā tolaik piederēja Krievijas impērijas) un Krieviju:

In 1901, grāmatu M. Kister, "Grūti svari" (svars, tajā laikā, ko sauc visas čaulas, lai jaudas celšanai), kas stāsta par to, kas veido skaistu Athletic skaitlis metodes:

 

Kulturisti no Latvija un Krievija - atzina līderi mūsu sporta, savukārt 19-20.gadsimtā.

1906 Kārlis Mikuls (Latvija):

 

 

In 1904, pirmā rīkotajā konkursā kultūrisms ASV sāk uzplaukt kultūrisms Ameriku.

Šķiet liels sportisti galaktikas:

MAXICK (Mack Sick) 1910

 

 

1899 Vladimirs Kurčačuks (Ukraine)

Gustav Frištenskij (Čehija)

Gustav Frištenskij - kulturisms

 

Daži amerikāņu "zinātnieki", mēģinot pierādīt, ka kultūrisms kā sporta, pirms kāds atnāca uz Ameriku (kas ir patiesība), bet ne ar mums, norādot New York Athletic Club, kas dibināta 1868.
Tajā pašā laikā nezinot, vai tīši nav minēts fakts, ka vieglatlētikā ASV aicināja visus sporta, kas prasa fiziskas prasmes sportists. Par kultūrisms un jaudas celšanas, klubs nebija iesaistīts, un audzētas sugas, piemēram, darbojas (tas bija ģerbonis kurpes ar spārnu), un vēlāk - teniss, golfs, basketbols, riteņbraukšana, šahs ...

Tas ir, tā bija analogs daudzu Eiropas velosipēdu firmas. Nosaukums visus sporta New York Athletic Club, jūs varat lasīt par šo monētu (apaļas):

Fotogrāfijas slavenu kultukistus no pagātnes šeit

Personali gallerei kulturistus no pagātnes šeit‹ Назад / Back

Informācija